LinkedIn ei tööta?!

LinkedIn on maailma suurim, pea 700 miljoni kasutajaga ettevõtlike inimeste sotsiaalvõrgustik. Ja sa väidad, et ta ei tööta?! Kas põhjus võib olla selles, et sul nagu veel 77% kasutajatest on LinkedIn'is konto küll loodud, sa oled sinna ehk isegi mingit teksti kirjutanud ja nii ta on jäänud? Kas su profiili tugevuse skaala (Profile Strength) näeb välja kuidagi niimoodi?

LinkedIn'i profiilid ja algoritmid on niimoodi loodud, et kuniks sa ei ole täitnud oma profiilis 7 kohustuslikku välja, peab ta su profiili poolikuks ja eeldab, et sa ei taha tõelise professionaalina maailmale mingit lõpetamata asja näidata. See tähendab, et sa oled LinkedIn'i otsingumootoritele nähtamatu ja süsteem ei vaevu sind maailmale tutvustama. 4 profiiliosa täitmine teeb sind juba nähtavaks ja 7 täidetud elementi ütleb süsteemile, et kõik tingimused on täidetud ja ta võib hakata sind promoma. 

7 sammu staaristaatuseni

Äritegevus ja partnerlussuhted põhinevad usaldusel, usaldus omakorda äripartneri tausta teadmisel. Kui sa oled ettevõtja või lihtsalt ettevõtlik inimene, siis su nime googeldades peaks su LinkedIn'i profiil olema kolme esimese tulemuse seas. 

Väga mitmele meist on meie isiklik profiililehekülg LinkedIn'is ainus koht, kus meie oma personaalset kuvandit maailmale näitame. On ju täitsa jama, kui see kuvand on nähtavalt poolik. Seda enam, et täisväärtusliku imago loomiseks on vaja vaid paari tundi su aega. Ja juhendit, mida ma sinuga siin rõõmuga jagan.  

7½ sammu kursus annab sulle kõik vahendid oma Linkedin'i profiili märgatavaks tegemiseks. Ma õpetan sulle, kuidas vajalikud sammud õigesti ära teha, et ka maailma suurim proffidele suunatud sotsiaalvõrgustik sulle kasulik oleks.


Kui sa näed, et su sõpradele, tuttavatele, kolleegidele sellest kursusest kasu tõuseks, siis jaga nendega kursuse linki. 

Varsti lisan ma siia värsked videomaterjalid, nii et tasuta regamiseks on sul jäänud veel väga piiratud aeg. Aga loomulikult ei ole mul midagi selle vastu, kui sa ka hiljem liitud!...

Koolitajast

 • Tõnis Mutt

  Tõnis Mutt

  Tere tulemast mu e-kursuse maandumislehele. Nähtavasti oled sa kursusest juba mõningase ettekujutuse saanud ja nüüd huvitab sind, et kes on see mees, kes selle koolituse teinud on. ★ veerand sajandit olen elanud, õppinud ja töötanud väljaspool Eestit (Kasahstanis, Küprosel, Ukrainas, Venemaal ja mujal) ★ mu karjäär on olnud läbi ja lõhki turunduslik, olen käsi nii uuringutes, brändingus kui kommunikatsioonis ★ korporatiivse karjääri redeli kõrgeim aste on olnud strateegilise turunduse juhtimine ★ koolitama hakkasin 2002. aastal ★ corporate exit sai tehtud 2008, sellest ajast tegutsen omapäi ★ 2009. aastast alates aitan rändajatel ja välislähetustes viibivatel professionaalidel kohaneda uutes kultuurides ★ e-koolituste usku pöördusin 2012 ja oma esimese e-kursuse katsetuse tegin 2015. aastal. Kui midagi silma jäi ja sa lisa tahad küsida, saada mulle email. Üleval menüüreal on link mu LinkedIn'i profiilile, loe ka sealt lisa. 𝒯õ𝓃𝒾𝓈

Tagasiside

 • Kiire ja efektiivne

  Kerttu Sepp

  Kiiresti läbitav ja lihtsasti mõistetav sisu. Eriti kasulik oli kursuse teine pool, kus sai teada oma konto seadistamise kohta koos otselinkidega.

  Kiiresti läbitav ja lihtsasti mõistetav sisu. Eriti kasulik oli kursuse teine pool, kus sai teada oma konto seadistamise kohta koos otselinkidega.

  Loe vähem
 • Puust ja punaseks!

  Allan Leppikson

  Teadsin, et Linkedin võiks ärivõrgustiku laiendamisele igati hea abimees olla. Töötan 99% juhtudel ärikliendiga, tegelikult pidanuks seda ust paotama juba am...

  Loe rohkem

  Teadsin, et Linkedin võiks ärivõrgustiku laiendamisele igati hea abimees olla. Töötan 99% juhtudel ärikliendiga, tegelikult pidanuks seda ust paotama juba ammu. Kui kunagi sai sisse piilutud, tagurdasin sama kiirelt välja tagasi - kõik tundus kuidagi väga segane, täielik pudru ja kapsad! Täna härjal uuesti sarvist haarates ja nullist profiili luues sai "7½ sammust" maru hea abimees, seletades loogiliselt lahti: mis, kus, milleks ja kuidas.

  Loe vähem
 • Kasulikud juhised

  Terje Rabe

  Võtan julguse anda tagasisidet:) Sain kasulikke juhiseid. Tore on see, et tekstis on lingid, sest ise neid kohti LinkedIn´s leida on pea võimatu.

  Võtan julguse anda tagasisidet:) Sain kasulikke juhiseid. Tore on see, et tekstis on lingid, sest ise neid kohti LinkedIn´s leida on pea võimatu.

  Loe vähem
 • Nii palju olulist infot nii lühikese ajaga!

  Aet Purk

  Väga hea koolitus!! Puust ja punaseks tehtud, mis kuskil on, kuidas muuta ja miks peaks muutma. Soovitan kõigile, kes kunagi konto teinud ja lasknud sel nüüd...

  Loe rohkem

  Väga hea koolitus!! Puust ja punaseks tehtud, mis kuskil on, kuidas muuta ja miks peaks muutma. Soovitan kõigile, kes kunagi konto teinud ja lasknud sel nüüd rahus olla... Tasub üle vaadata ja suure tõenäosusega on ka parandamisruumi!

  Loe vähem
 • Päris hea

  Aimar Altosaar

  Nüüd saan nii mõnedki oma lüngad täidetud ja see on hea. Minusugusele, kes inglise keelt hästi ei valda on 7½ sammu kursus vägagi asja ette. Sain kõigest aru...

  Loe rohkem

  Nüüd saan nii mõnedki oma lüngad täidetud ja see on hea. Minusugusele, kes inglise keelt hästi ei valda on 7½ sammu kursus vägagi asja ette. Sain kõigest aru, mida oligi vaja, leidsin mind vaevavatele küsimustele vastused, vajadusel sain eelnevate õppetundide juurde tagasi tulla. Suured tänud Tõnisele! Nüüd siis tuleb oma profiil LinkedInis korda teha.

  Loe vähem

Curriculum